Sebeobrana pro ozbrojené složky

 

Systém osobní obrany Defendo je díky své komplexnosti, reálnosti a jednoduchosti vhodný také pro uniformované či ozbrojené složky. Členové Defendo Alliance nabízí odbornou přípravu a trénink pro členy policejních i armádních jednotek.

 

 

DEFENDO BLUE - sebeobrana pro policii 

Defendo Blue - efektivní a jednoduchá obrana pro policejní a armádní složky

„Modrý“ Defendo Blue program je zaměřen na výcvik běžných situací spojených s výkonem policejní služby. Kurzy Defendo Blue se věnují obraně před nejčastějšími druhy útoků během policejního zásahu a technikám vhodných k účinné pacifikaci agresivních jedinců. Trénink zahrnuje také efektivní využití pout, obušků, pepřových sprejů nebo střelných zbraní při kontaktu s útočníkem.

 

Defendo Blue splňuje požadavky na komplexní účinný systém aktivní sebeobrany policejních a jiných bezpečnostních složek. Defendo je vhodné i pro ostatní členy veřejné služby.

 

DEFENDO GREEN - sebeobrana pro armádu

Tento jednoduchý program osobní obrany je maximálně upraven pro potřeby armády. Samozřejmě je založen na základních technikách Defenda, ale současně při tréninku využívá různá vojenská specifika jako např. střelné zbraně. Sebebrana pro armádu Defendo Green.