Evropská sebeobrana Defendo

Evropský, jednoduchý a vysoce efektivní systém sebeobrany Defendo se představuje. Výběr nejúčinnějších technik známých full kontaktních bojových umění. Fyzický a mentální trénink je součástí tréninkového programu.

Defendo poskytuje ideální základ pro zvládání vysoce stresujících situací. Rozumné množství technik přispívá k jejich snadnému zapamatování a automatizaci, tak důležité v případě nečekaných útoků.

Co je to Defendo?

Defendo je komplexním souborem efektivních technik vybraných bojových umění. Defendo umožňuje plnohodnotnou a jednoduchou sebeobranu v běžném i pracovním životě na základě snadných a lehce zapamatovatelných obranných postupů.

Co je to Defendo


Defendo historie

Zakladatelem Defendo Alliance a tvůrcem Defenda je finský odborník na bojová umění na blízko, Jyrki Saario. Historie efektivního, přesto jednoduchého systému sebeobrany Defendo začíná v Šanghaji v roce 1920.

Historie Defenda


Defendo tréninky

Naši zkušení instruktoři garantují profesionální a bezpečný trénink obranného systému Defendo. Rozmanitá cvičení jsou zaměřena na celkový rozvoj fyzické síly, zdravého sebevědomí a schopností posoudit reálné nebezpečí a hrozby.

 Tréninky Defenda


Dlouhodobý tréninkový program

Jedinečný vzdělávací program účinného systému osobní obrany Defendo umožňuje postupný rozvoj obranných dovedností. Každá úroveň programu Defendo se věnuje jinému aspektu a společně tvoří ideální, komplexní a efektivně využitelný sebeobranný systém.

Defendo program


Uniformované složky

Systém osobní obrany Defendo je díky své komplexnosti, reálnosti a jednoduchosti vhodný také pro uniformované složky. Členové Defendo Alliance nabízí odbornou přípravu a trénink pro členy policejních i armádních jednotek.

Defendo pro ozbrojené složky